telefon QR

Harmonogram oraz sale Matura 2016

 

MATURA 2016- Sale, w których będą się odbywać egzaminy

Egzaminy maturalne pisemne odbędą się w salach:

Język polski PP (49)                    4.05.(środa) godz.9.00

Sala nr 1 (TM1)?(49):  

                                 ? kl. 4TM/4TP (7)

                                 - kl. 4TI (16)

                                 - kl. 4TB (14)

                                 - kl.4TG (6)

                                 - kl.4TZ (6)

Sala nr 2 ?  (17):

                                TM1 ? kl. 4TO (7)

                                TM2    -  kl. 4TE (7)

                                TM1-1 (3) ? ubiegłoroczni absolwenci

Język polski  PR (1)                    4.05.(środa) godz.14.00

Sala nr 3 (TM1)?(1):  

Matematyka PP (92)                  5.05.(czwartek) godz.9.00

Sala nr 1 (TM1)?(63):

                                   kl. 4TM/4TP (7)

                                   kl. 4TI (16)

                                   kl. 4TB (14)

                                   kl.4TG (6)

                                   kl. 4TZ (6)

                                   kl. 4TO (7)

                                   TM2 - kl.4TE (7)

 Sala nr 2 ?  (29):

                               TM1-1 (24) - ubiegłoroczni absolwenci

                               TM2-1(5)- ubiegłoroczni absolwenci

Język angielski (84)                6.05. (piatek) godz.9.00

Sala nr 1 (TM1)-(44):

                              kl. 4TM/4TP (7)

                              kl. 4TI (16)

                              kl. 4TB (14)

                              kl. 4TO (7)

Sala nr 2 ?  (24):    

                            TM1-1 (18)? ubiegłoroczni absolwenci

                            TM2-1 (6) ? ubiegłoroczni absolwenci

Sala nr 3 ?          TM 1 (16):     

                            TM1: 

                               kl. 4TG (5)

                               kl. 4TZ (5)

                        TM2:

                              kl. 4TE (6)

Język angielski PR (10)                  6.05.(piątek) godz.14.00

Sala nr 3 ? TM 1(10):

                           kl. 4TI (5)

                           kl.4TB (2)

                           kl.4TG (1)

                           kl.4TZ (1)

                           kl. 4TO (1)

 Matematyka PR(10)                       9.05. (poniedziałek) godz.9.00

Sala nr 3 (TM1) TM 1(10):

                            kl.4TP (1)

                            kl. 4TI (2)

                            kl.4TB (5)

                            kl.4TG (1)

                            kl. 4TZ (1)

WOS PP/PR (7)                                   10.05. (wtorek) godz.9.00

Sala nr 3 - TM 1 (6)

                           kl.4TP(2)

                           kl.4TB (1)

                           kl.4TZ (3)

                           TM2-1 (1) PP - ubiegłoroczny absolwent

Biologia  PR (3)                              11.05.(środa) godz.9.00  

                              TM1- kl.4TB (2)

                              kl.4TZ (1)

Sala nr 3

                              TM1-1 (1

 Język niemiecki (2)                        12.05.(czwartek) godz.9.00

Sala nr 3:

                              TM1 (2):

                              kl. 4TG (1)

                              kl. 4TZ (1)

Geografia  PR (28)                              13.05.(piątek) godz. 14.00

Sala nr 2

                            TM 1 (21):

                            kl. 4TI (9)

                            4TG (6)

                            4TO(6)

                            TM 2 (7):

                            kl. 4TE (7)

Fizyka PR (8)                                         16.05.(poniedziałek) godz. 9.00

                           TM1 -

                           kl.4TM/4TP (4)

                           kl.4TI (3)

                           kl.4TZ (1)

Sala nr 3

Historia PP/PR (6)                                 17.05.(wtorek) godz. 9.00

                          PR -TM1 - kl.4TB (5)

                          PP- TM2-1 -ubiegłoroczny absolwent (1)

Sala nr 3  

Informatyka PR TM1 - kl.4TI (1)                       17.05.(wtorek) godz.14.00

Sala nr 4

Język włoski TM2 - kl.4TE(1)                              23.05.(poniedziałek) godz.9.00

Sala nr 3

 SALE:  

1- sala gimnastyczna

2 ? świetlica

3 ? pracownia nr 15A

4 ? pracownia nr 29

                                                                                              

Ustne egzaminy maturalne dla ubiegłorocznych absolwentów odbędą się:

Język polski - 9.05.2015 (poniedziałek) o godz.12.00  ? absolwent Technikum Nr 1(1)

Język angielski ? 10.05.2015 (wtorek) o godz. 13.00?  Technikum Nr 1(2)

 

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
styczeń 2020
pwścpsn
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
1341831
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Do zeszłego tyg.
W tym miesiącu
W zeszłym m-cu
Wszystkie dni
49
312
49
1339474
10064
15690
1341831

Your IP: 34.229.131.116
Server Time: 2020-01-27 04:09:48
Visitors Counter
Dzisiaj jest
Poniedziałek
27 stycznia 2020
Imieniny obchodzą
Angelika, Ilona, Jan Chryzostom, Julian, Przybysław
Do końca roku zostało
340 dni

logo cke

odnośnik,jpg




Powered by Joomla!®. Developed by: joomla 2.5 themes  Valid XHTML and CSS.

J.H. zszpinczow.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.