telefon QR

HARMONOGRAM EGZAMINU ZAWODOWEGO -Czerwiec 2013

 

 

 

Data

 

Zawód i Zespół Nadzorujący

Lista zdających

Uwagi

17.06.2013

godz. 1200

 

 

 

 

 

 

E
T
A
P

 

P
I
S
E
M
N
Y

Technik mechanik

Technik informatyk :

Sala nr 1 ( sala gimnastyczna )

1.     Ryznar Teresa ? przew.

2.     Placek Margareta

3.     Lis Jarosłąw

4.     Bogdan Anita    ZSCKR Chroberz

37 zdających

 

4tm - 10

4ti ? 22

oraz

1.  Szymański Kamil  inf    1 raz

2.  Sęk Dariusz  inf

3.  Augustyn Piotr  mech

4.  Guzikowski Damian  inf

5.  Konieczny Dawid  inf

 

 

17.06.2013

godz. 1200

Technik budownictwa :

Sala nr 3 ( pracownia nr 11 )

1.   Makselan Artur ? przew.

2.   Michałkiewicz Artur

3.   Wojtasik Jerzy   ZSCKR Chroberz

15 zdających

 

4 tb ? 13

oraz

1.  Pajączkowski Krystian  bud

2.  Oborski Piotr  bud

 

 

 

17.06.2013

godz. 1200

Technik ekonomista :

Sala nr 4 ( pracownia nr 12 )

1.   Sobieraj Leszek ? przew.

2.   Kumor Mariola

3.   Ryczek Teresa   ZSCKR Chroberz

6 zdających

 

4 te - 5

oraz

1.  Wróbel Agnieszka

 

17.06.2013

godz. 1200

Zasadnicza Szkoła Zawodowa :

-  Mechanik pojazdów samochodowych 723[04]

-  Technolog robót wykończeniowych w

   budownictwie 713[06]

Sala nr 2 ( świetlica )

1.   Musiał Leszek? przew.

2.   Pikul Magdalena

3.   Kapałka Ewa

4.   Fabian Dorota   ZSCKR Chroberz

30 zdających

 

3wa  - 8 (mechanik)

3wb ? 21 (technolog)

oraz

1.  Błaszczyk Rafał (tech)

 

 

 

 

 

 

 

18.06.2013

godz. 900

 

E
T
A
P

 

P
R
A
K
T
Y
C
Z
N
Y

Technik mechanik

Technik budownictwa :

Sala nr 1 ( sala gimnastyczna )

1.     Równicka Wójcik Anna ? przew.

2.     Placek Margareta

3.     Hynek Janusz

4.     Ryczek Teresa   ZSCKR Chroberz

27 zdających

 

4tm - 10

4tb ? 13

oraz

1.  Chudobski Tomasz  mech

2.  Lizak Damian  bud

3.  Pajączkowski Krystian  bud

4.  Oborski Piotr  bud

 

18.06.2013

godz. 900

Technik informatyk :

Sala nr 5 ( sala nr 44 )

1.   Kwapisz Renata ? przew.

2.   Król Paweł

3.   Czyszczoń Tomasz   ZSCKR Chroberz

10 zdających

 

4ti - 10

 

 

 

18.06.2013

godz. 1500

Technik informatyk :

Sala nr 5 ( sala nr 44 )

1.   Śpiewak Monika? przew.

2.   Kaleta Aniela

3.   Steckiewicz Stanisław   ZSCKR Chroberz

10 zdających

 

4ti - 10

 

 

 

19.06.2013

godz. 900

Technik informatyk :

Sala nr 5 ( sala nr 44 )

1.   Kwapisz Renata ? przew.

2.   Hynek Mariola

3.   Kotulski Dariusz   ZSCKR Chroberz

8 zdających

 

4ti - 8

 

 

 

18.06.2013

godz. 900

Technik ekonomista :

Sala nr 6 ( pracownia nr 3A )

1.   Statowska Kinga ? przew.

2.   Gałęziowski Jerzy

3.   Steckiewicz Anna   ZSCKR Chroberz

7 zdających

 

4 te?5

oraz

1.  Styczeń Magdalena

2.  Brzozowska Dominika

 

 

 

Nauczyciele oddelegowani do ZN i ZNEP w innych szkołach

1.       17.06.2013 r.   godz. 1200  - Kędzierski Stanisław ? ZSCKR Chroberz

2.       18.06.2013 r.   godz. 900 ? Lis Beata,  Łupiński Marek ? ZSCKR Chroberz

3.       19.06.2013 r.   godz. 900 ? Majcher Dorota ? ZSCKR Chroberz

4.       18.06.2013 r.   godz. 830 ? Lis Jolanta ? ZDZ Pińczów

5.       17.06.2013 r.   godz. 1200 ? Kręcisz Krzysztof,  Dusik Małgorzata,

6.       Gałęziowski Jerzy     AWANS

7.       18.06.2013 r.   godz. 900 ? Ryznar Teresa, Wujec Grzegorz   AWANS

8.       19.06.2013 r.   godz. 900 ? Łęczek Monika, Król Paweł    AWANS

 

 

 

 

Oznaczenia sal egzaminacyjnych :

1.    sala gimnastyczna

2.    świetlica

3.    pracownia nr 11

4.    pracownia nr 12

5.    pracownia nr 44

6.    pracownia nr 3A   

 

Data

 

Zawód i Zespół Nadzorujący

Lista zdających

Uwagi

17.06.2013

godz. 1200

ETAP PISEMNY

Technik mechanik

Technik informatyk :

Sala nr 1 ( sala gimnastyczna )

1.     Ryznar Teresa ? przew.

2.     Placek Margareta

3.     Lis Jarosłąw

4.     Bogdan Anita    ZSCKR Chroberz

37 zdających

 

4tm - 10

4ti ? 22

oraz

1.  Szymański Kamil  inf    1 raz

2.  Sęk Dariusz  inf

3.  Augustyn Piotr  mech

4.  Guzikowski Damian  inf

5.  Konieczny Dawid  inf

 

 

17.06.2013

godz. 1200

Technik budownictwa :

Sala nr 3 ( pracownia nr 11 )

1.   Makselan Artur ? przew.

2.   Michałkiewicz Artur

3.   Wojtasik Jerzy   ZSCKR Chroberz

15 zdających

 

4 tb ? 13

oraz

1.  Pajączkowski Krystian  bud

2.  Oborski Piotr  bud

 

 

 

17.06.2013

godz. 1200

Technik ekonomista :

Sala nr 4 ( pracownia nr 12 )

1.   Sobieraj Leszek ? przew.

2.   Kumor Mariola

3.   Ryczek Teresa   ZSCKR Chroberz

6 zdających

 

4 te - 5

oraz

1.  Wróbel Agnieszka

 

17.06.2013

godz. 1200

Zasadnicza Szkoła Zawodowa :

-  Mechanik pojazdów samochodowych 723[04]

-  Technolog robót wykończeniowych w

   budownictwie 713[06]

Sala nr 2 ( świetlica )

1.   Musiał Leszek? przew.

2.   Pikul Magdalena

3.   Kapałka Ewa

4.   Fabian Dorota   ZSCKR Chroberz

30 zdających

 

3wa  - 8 (mechanik)

3wb ? 21 (technolog)

oraz

1.  Błaszczyk Rafał (tech)

 

 

 

 

 

 

 

18.06.2013

godz. 900

ETAP PRAKTYCZNY

Technik mechanik

Technik budownictwa :

Sala nr 1 ( sala gimnastyczna )

1.     Równicka Wójcik Anna ? przew.

2.     Placek Margareta

3.     Hynek Janusz

4.     Ryczek Teresa   ZSCKR Chroberz

27 zdających

 

4tm - 10

4tb ? 13

oraz

1.  Chudobski Tomasz  mech

2.  Lizak Damian  bud

3.  Pajączkowski Krystian  bud

4.  Oborski Piotr  bud

 

18.06.2013

godz. 900

Technik informatyk :

Sala nr 5 ( sala nr 44 )

1.   Kwapisz Renata ? przew.

2.   Król Paweł

3.   Czyszczoń Tomasz   ZSCKR Chroberz

10 zdających

 

4ti - 10

 

 

 

18.06.2013

godz. 1500

Technik informatyk :

Sala nr 5 ( sala nr 44 )

1.&nb/spansp;  Śpiewak Monika? przew.

2.   Kaleta Aniela

3.   Steckiewicz Stanisław   ZSCKR Chroberz

10 zdających

 

4ti - 10

 

 

 

19.06.2013

godz. 900

Technik informatyk :

Sala nr 5 ( sala nr 44 )

1.   Kwapisz Renata ? przew.

2.   Hynek Mariola

3.   Kotulski Dariusz   ZSCKR Chroberz

8 zdających

 

4ti - 8

 

 

 

18.06.2013

godz. 900

Technik ekonomista :

Sala nr 6 ( pracownia nr 3A )

1.   Statowska Kinga ? przew.

2.   Gałęziowski Jerzy

3.   Steckiewicz Anna   ZSCKR Chroberz

7 zdających

 

4 te?5

oraz

1.  Styczeń Magdalena

2.  Brzozowska Dominika

 

 

 

Nauczyciele oddelegowani do ZN i ZNEP w innych szkołach

1.       17.06.2013 r.   godz. 1200  - Kędzierski Stanisław ? ZSCKR Chroberz

2.       18.06.2013 r.   godz. 900 ? Lis Beata,  Łupiński Marek ? ZSCKR Chroberz

3.       19.06.2013 r.   godz. 900 ? Majcher Dorota ? ZSCKR Chroberz

4.       18.06.2013 r.   godz. 830 ? Lis Jolanta ? ZDZ Pińczów

5.       17.06.2013 r.   godz. 1200 ? Kręcisz Krzysztof,  Dusik Małgorzata,

                                               Gałęziowski Jerzy     AWANS

6.       18.06.2013 r.   godz. 900 ? Ryznar Teresa, Wujec Grzegorz   AWANS

7.       19.06.2013 r.   godz. 900 ? Łęczek Monika, Król Paweł    AWANS

 

 

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
wrzesień 2019
pwścpsn
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
1284580
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Do zeszłego tyg.
W tym miesiącu
W zeszłym m-cu
Wszystkie dni
284
562
846
1280555
8887
14767
1284580

Your IP: 35.175.191.150
Server Time: 2019-09-17 19:23:36
Visitors Counter
Dzisiaj jest
Wtorek
17 września 2019
Imieniny obchodzą
Ariadna, Dezyderiusz, Drogosław, Franciszek, Hildegarda, Justyn, Justyna, Lambert, Lamberta, Narcyz, Teodora
Do końca roku zostało
106 dni

logo cke

odnośnik,jpg




Powered by Joomla!®. Developed by: joomla 2.5 themes  Valid XHTML and CSS.

J.H. zszpinczow.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.