telefon QR

Nasi absolwenci 2012/2013

 

 

Liceum Profilowane 

 

Profil: ekonomiczno-administracyjny 3A
Wychowawca: Małgorzata Kulczyńska
 

1. Brzezińska Karolina
2. Chrobot Klaudia
3. Głuszek Jacek
4. Hanasz Dagmara
5. Janik Patrycja
6. Łuczyńska Patrycja   
7. Maj Rafał
8. Mrozińska Anna
9. Sater Paulina
10.Stachowiak-Walczak Patryk
11.Tarka Anita
12.Zawada Michał
13.Żmuda Paulina


 

 Profil: socjalny 3B
Wychowawca: Anna Kędzierska

1. Bielaś Anna
2. Chmiel Aleksandra
3. Gajda Karolina
4. Gruszczyńska Magdalena
5. Jandała Anna
6. Janus Ewa
7. Kasza Agata
8. Kasza Paulina
9. Kłuskiewicz Joanna
10. Kucharz Karolina
11. Maj Anna
12. Majka Sylwia
13. Olejnik Magdalena
14. Pajączkowska Estera
15. Porębska Magdalena
16. Puchała Wioletta
17. Rogala Aleksandra
18. Wrzoskiewicz Katarzyna


 

Technikum  Nr 2

Technik Ekonomista
Wychowawca: Jolanta Lis

1. Czerw Magdalena
2. Dębiec Dorota
3. Domagała Ewa
4. Fiuk Sylwester
5. Juszczyk Martyna
6. Kostjan Damian
7. Krzak Maciej
8. Kubowicz Izabela
9. Kubowicz Sylwia
10. Pasek Klaudia
11. Sęk Anna
12. Szproch Ewelina
13. Wojtaś Karolina
14. Zachariasz Karina


 

Technikum  Nr 1

Technik Budownictwa
Wychowawca: Stanisław Kędzierski

1. Gałęziowski Waldemar
2. Grabowski Sebastian
3. Grochowina Karol
4. Kieliś Marek
5. Kula Piotr
6. Madejczyk Sylwester
7. Miller Grzegorz
8. Pasternak Hubert
9. Rykulski Bartosz
10. Skowera Dominik
11. Świetlik Paweł
12. Wojas Maciej
13. Wróbel Łukasz


  Technik Informatyk
Wychowawca: Beata Piątek

1. Chmielarz Krzysztof
2. Chojnowski Sylweriusz
3. Dąbrowski Bartłomiej
4. Dora Damian
5. Durlik Bartosz
6. Jaworski Bartosz
7. Kajda Mateusz
8. Krawicz Sebastian
9. Kułaga Norbert
10. Kuśmierczak Paweł
11. Laskowski Mateusz
12. Łata Tomasz
13. Marchewka Tomasz
14. Mitręga Łukasz
15. Paździór Adrian
16. Piwowarski Tomasz
17. Pruś Michał
18. Siwiaszczyk Jakub
19. Socha Adrian
20. Szczygieł Szymon
21. Tarka Piotr
22. Trzcina Maciej
23. Trzęsień Artur
24. Włodarski Mateusz


Technik Mechanik
Wychowawca: Stanisław Kędzierski

1. Deszcz Damian
2. Góra Krystian
3. Hera Rafał
4. Karbowniczek Michał
5. Matyjas Dominik
6. Mazur Mateusz
7. Ogórek Kamil
8. Piotrowski Tobiasz
9. Podsiadło Norbert
10. Tutaj Wojciech


 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Specjalność: mechanik, fryzjer, rzeźnik-wędliniarz

Wychowawca: Leszek Musiał

1. Bajorowicz Łukasz
2. Boksa Marlena
3. Ciacia Mateusz
4. Domagała Klaudyna
5. Domagała Wiktor
6. Dominik Olga
7. Gorczyca Monika
8. Gozdek Agata
9. Kralka Piotr
10. Kucybała Łukasz
11. Kwiecień Anna
12. Kwiecień Paulina
13. Luty Adam
14. Matuszczyk Kamila
15. Niemiec Barbara
16. Nowak Norbert
17. Płatek Karolina
18. Prokop Wojciech
19. Pruś Michał
20. Pytel Marzena
21. Skrzela Gabriela
22. Sroczyńska Milena
23. Sroka Jakub
24. Śmietana Ilona
25. Walczak Anita
26. Zięba Balbina

 

 

 Specjalność: technolog robót wykończeniowych w budownictwie

Wychowawca: Monika Łęczek

1. Adamczyk Dawid
2. Bandura Andrzej
3. Błasiak Wojciech
4. Ciacia Mateusz
5. Cygan Przemysław
6. Kordel Krzysztof
7. Koźmiński Piotr
8. Krzemiński Kamil
9. Kubicki Mariusz
10. Laskowski Sebastian
11. Madej Piotr
12. Markiewicz Łukasz
13. Mucha Mateusz
14. Nowak Damian
15. Nowak Marcin
16. Pytel Mateusz
17. Sobczyk Mateusz
18. Socha Konrad
19. Wójcik Piotr
20. Wypych Damian
21. Zachariasz Sebastian

 

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
sierpień 2020
pwścpsn
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
1435365
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Do zeszłego tyg.
W tym miesiącu
W zeszłym m-cu
Wszystkie dni
83
300
2628
1429907
3206
13362
1435365

Your IP: 34.238.248.103
Server Time: 2020-08-09 02:11:37
Visitors Counter
Dzisiaj jest
Niedziela
9 sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Jan, Klarysa, Miłorad, Roland, Roman, Romuald
Do końca roku zostało
145 dni

logo cke

odnośnik,jpg

 




Powered by Joomla!®. Developed by: joomla 2.5 themes  Valid XHTML and CSS.

J.H. zszpinczow.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.