telefon QR

WYJAZD EDUKACYJNY

 

www.kapitalludzki.gov.pl                           www.pokl.sbrr.pl                                www.efs.gov.pl  

projektyban 1

 Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

 

WYJAZD EDUKACYJNY

 

       w ramach projektu ?Dobry zawód ? pewna przyszłość?
w dniach 15-16 kwietnia 2014 r.

 

Warszawa

image001      image002         image005

 

Program ramowy:

 

1 dzień: Wyjazd z miejsca zbiórki przejazd w kierunku Warszawy. Grupa I - wizyta w  Polsko- Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych - zwiedzanie obiektu, zapoznanie się
z ofertą edukacyjną szkoły połączone z  wykładem,  Grupa II wizyta na Giełdzie Papierów Wartościowych-  gdzie będzie można zobaczyć, co się dzieje na Sali Notowań, czyli na tzw. giełdowym parkiecie. Z tego poziomu można śledzić bieżące zmiany kursów akcji i indeksów giełdowych. Obiad. Następnie spacer po Rynku Starego Miasta: Syrenka, mury miejskie  i Barbakan, pomnik Małego Powstańca, pomnik Jana Kilińskiego, pomnik Adama Mickiewicza, Pałac Prezydencki, hotel Bristol, Plac Piłsudskiego: Grób Nieznanego Żołnierza - zmiana warty, ogród Saski, Stadion Narodowy z zewnątrz. Przejazd do obiektu na kolację, nocleg.

 

2 dzień: Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu. Grupa I wizyta  w Centrum Nauki Kopernik- najnowocześniejszej europejskiej instytucji ukazującej związek nauki z kulturą i codziennością. Grupa II wizyta w Sejmie i Senacie- wykład dotyczący historii i współczesności polskiego parlamentaryzmu. Obiad. Spacer po Paku Łazienkowskim: Belweder, Pomnik Chopina, Teatr na Kępie. Wyjazd w drogę powrotną do Pińczowa. Powrót na miejsce zbiórki w późnych  godzinach wieczornych.

 

Oferta obejmuje:

 

  • transport jednym autokarem klasy LUX (WC, Video, barek, klimatyzacja);
  • 1 nocleg w  schronisku  ?Wars i Sawa? w Warszawie  (pokoje 4, 6 osobowe z łazienkami na korytarzach);
  • 1 śniadanie, 1 kolacja;
  •  2 obiady na mieście (zupa+ drugie danie + napój);
  • suchy prowiant na przejazd i na powrót;
  • bilet wstępu do zwiedzanych obiektów;
  • ubezpieczenie NNW.

 

Uwaga!

 

     Kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od godzin otwarcia obiektów, warunków atmosferycznych oraz innych sytuacji których nie możemy przewidzieć.

 Godziny odjazdu i przyjazdu zostaną podane po podpisaniu umowy.

 

 

 

 

WYJAZD EDUKACYJNY

       w ramach projektu ?Dobry zawód ? pewna przyszłość?
w dniach 15-16 marca 2014 r.

 

 

       
   

Warszawa

 

 
 

Program ramowy:

1 dzień: Wyjazd z miejsca zbiórki przejazd w kierunku Warszawy. Grupa I - wizyta w  Polsko- Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych - zwiedzanie obiektu, zapoznanie się
z ofertą edukacyjną szkoły połączone z  wykładem,  Grupa II wizyta na Giełdzie Papierów Wartościowych-  gdzie będzie można zobaczyć, co się dzieje na Sali Notowań, czyli na tzw. giełdowym parkiecie. Z tego poziomu można śledzić bieżące zmiany kursów akcji i indeksów giełdowych. Obiad. Następnie spacer po Rynku Starego Miasta: Syrenka, mury miejskie
i Barbakan, pomnik Małego Powstańca, pomnik Jana Kilińskiego, pomnik Adama Mickiewicza, Pałac Prezydencki, hotel Bristol, Plac Piłsudskiego: Grób Nieznanego Żołnierza - zmiana warty, ogród Saski, Stadion Narodowy z zewnątrz. Przejazd do obiektu na kolację, nocleg.

2 dzień: Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu. Grupa I wizyta  w Centrum Nauki Kopernik- najnowocześniejszej europejskiej instytucji ukazującej związek nauki z kulturą i codziennością. Grupa II wizyta w Sejmie i Senacie- wykład dotyczący historii i współczesności polskiego parlamentaryzmu. Obiad. Spacer po Paku Łazienkowskim: Belweder, Pomnik Chopina, Teatr na Kępie. Wyjazd w drogę powrotną do Pińczowa. Powrót na miejsce zbiórki w późnych  godzinach wieczornych.

Oferta obejmuje:

ü  transport jednym autokarem klasy LUX (WC, Video, barek, klimatyzacja);

ü  1 nocleg w  schronisku  ?Wars i Sawa? w Warszawie  (pokoje 4, 6 osobowe z łazienkami na korytarzach);

ü  1 śniadanie, 1 kolacja;

ü   2 obiady na mieście (zupa+ drugie danie + napój);

ü  suchy prowiant na przejazd i na powrót;

ü  bilet wstępu do zwiedzanych obiektów;

ü  ubezpieczenie NNW.

 

Uwaga!

     Kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od godzin otwarcia obiektów, warunków atmosferycznych oraz innych sytuacji których nie możemy przewidzieć.

 

Godziny odjazdu i przyjazdu zostaną podane po podpisaniu umowy.

 

 

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
maj 2022
pwścpsn
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
1740209
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Do zeszłego tyg.
W tym miesiącu
W zeszłym m-cu
Wszystkie dni
204
698
2954
1734080
12422
21799
1740209

Your IP: 100.24.115.215
Server Time: 2022-05-29 06:59:06
Visitors Counter
Dzisiaj jest
Niedziela
29 maja 2022
Imieniny obchodzą
Bogusława, Maksymilian, Maria Magdalena, Teodor, Teodozja
Do końca roku zostało
217 dni

logo cke

odnośnik,jpg

 
Powered by Joomla!®. Developed by: joomla 2.5 themes  Valid XHTML and CSS.

J.H. zszpinczow.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.