telefon QR

WYJAZD EDUKACYJNY

 

www.kapitalludzki.gov.pl                           www.pokl.sbrr.pl                                www.efs.gov.pl  

projektyban 1

 Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

 

WYJAZD EDUKACYJNY

 

       w ramach projektu ?Dobry zawód ? pewna przyszłość?
w dniach 15-16 kwietnia 2014 r.

 

Warszawa

image001      image002         image005

 

Program ramowy:

 

1 dzień: Wyjazd z miejsca zbiórki przejazd w kierunku Warszawy. Grupa I - wizyta w  Polsko- Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych - zwiedzanie obiektu, zapoznanie się
z ofertą edukacyjną szkoły połączone z  wykładem,  Grupa II wizyta na Giełdzie Papierów Wartościowych-  gdzie będzie można zobaczyć, co się dzieje na Sali Notowań, czyli na tzw. giełdowym parkiecie. Z tego poziomu można śledzić bieżące zmiany kursów akcji i indeksów giełdowych. Obiad. Następnie spacer po Rynku Starego Miasta: Syrenka, mury miejskie  i Barbakan, pomnik Małego Powstańca, pomnik Jana Kilińskiego, pomnik Adama Mickiewicza, Pałac Prezydencki, hotel Bristol, Plac Piłsudskiego: Grób Nieznanego Żołnierza - zmiana warty, ogród Saski, Stadion Narodowy z zewnątrz. Przejazd do obiektu na kolację, nocleg.

 

2 dzień: Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu. Grupa I wizyta  w Centrum Nauki Kopernik- najnowocześniejszej europejskiej instytucji ukazującej związek nauki z kulturą i codziennością. Grupa II wizyta w Sejmie i Senacie- wykład dotyczący historii i współczesności polskiego parlamentaryzmu. Obiad. Spacer po Paku Łazienkowskim: Belweder, Pomnik Chopina, Teatr na Kępie. Wyjazd w drogę powrotną do Pińczowa. Powrót na miejsce zbiórki w późnych  godzinach wieczornych.

 

Oferta obejmuje:

 

  • transport jednym autokarem klasy LUX (WC, Video, barek, klimatyzacja);
  • 1 nocleg w  schronisku  ?Wars i Sawa? w Warszawie  (pokoje 4, 6 osobowe z łazienkami na korytarzach);
  • 1 śniadanie, 1 kolacja;
  •  2 obiady na mieście (zupa+ drugie danie + napój);
  • suchy prowiant na przejazd i na powrót;
  • bilet wstępu do zwiedzanych obiektów;
  • ubezpieczenie NNW.

 

Uwaga!

 

     Kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od godzin otwarcia obiektów, warunków atmosferycznych oraz innych sytuacji których nie możemy przewidzieć.

 Godziny odjazdu i przyjazdu zostaną podane po podpisaniu umowy.

 

 

 

 

WYJAZD EDUKACYJNY

       w ramach projektu ?Dobry zawód ? pewna przyszłość?
w dniach 15-16 marca 2014 r.

 

 

       
   

Warszawa

 

 
 

Program ramowy:

1 dzień: Wyjazd z miejsca zbiórki przejazd w kierunku Warszawy. Grupa I - wizyta w  Polsko- Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych - zwiedzanie obiektu, zapoznanie się
z ofertą edukacyjną szkoły połączone z  wykładem,  Grupa II wizyta na Giełdzie Papierów Wartościowych-  gdzie będzie można zobaczyć, co się dzieje na Sali Notowań, czyli na tzw. giełdowym parkiecie. Z tego poziomu można śledzić bieżące zmiany kursów akcji i indeksów giełdowych. Obiad. Następnie spacer po Rynku Starego Miasta: Syrenka, mury miejskie
i Barbakan, pomnik Małego Powstańca, pomnik Jana Kilińskiego, pomnik Adama Mickiewicza, Pałac Prezydencki, hotel Bristol, Plac Piłsudskiego: Grób Nieznanego Żołnierza - zmiana warty, ogród Saski, Stadion Narodowy z zewnątrz. Przejazd do obiektu na kolację, nocleg.

2 dzień: Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu. Grupa I wizyta  w Centrum Nauki Kopernik- najnowocześniejszej europejskiej instytucji ukazującej związek nauki z kulturą i codziennością. Grupa II wizyta w Sejmie i Senacie- wykład dotyczący historii i współczesności polskiego parlamentaryzmu. Obiad. Spacer po Paku Łazienkowskim: Belweder, Pomnik Chopina, Teatr na Kępie. Wyjazd w drogę powrotną do Pińczowa. Powrót na miejsce zbiórki w późnych  godzinach wieczornych.

Oferta obejmuje:

ü  transport jednym autokarem klasy LUX (WC, Video, barek, klimatyzacja);

ü  1 nocleg w  schronisku  ?Wars i Sawa? w Warszawie  (pokoje 4, 6 osobowe z łazienkami na korytarzach);

ü  1 śniadanie, 1 kolacja;

ü   2 obiady na mieście (zupa+ drugie danie + napój);

ü  suchy prowiant na przejazd i na powrót;

ü  bilet wstępu do zwiedzanych obiektów;

ü  ubezpieczenie NNW.

 

Uwaga!

     Kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od godzin otwarcia obiektów, warunków atmosferycznych oraz innych sytuacji których nie możemy przewidzieć.

 

Godziny odjazdu i przyjazdu zostaną podane po podpisaniu umowy.

 

 

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
październik 2021
pwścpsn
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1639651
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Do zeszłego tyg.
W tym miesiącu
W zeszłym m-cu
Wszystkie dni
34
351
385
1636033
9727
10975
1639651

Your IP: 34.231.243.21
Server Time: 2021-10-19 00:51:53
Visitors Counter
Dzisiaj jest
Wtorek
19 października 2021
Imieniny obchodzą
Ferdynand, Fryda, Pelagia, Pelagiusz, Piotr, Siemowit, Skarbimir, Toma, Ziemowit
Do końca roku zostało
74 dni

logo cke

odnośnik,jpg

 
Powered by Joomla!®. Developed by: joomla 2.5 themes  Valid XHTML and CSS.

J.H. zszpinczow.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.