telefon QR

Informacje dla rodziców

 

Zajęcia dodatkowe

 

 

ZEBRANIA Z RODZICAMI

 

ZEBRANIA Z RODZICAMI


W dniu 31.01.2019 (czwartek) o godzinie 15.30 odbędą się zebrania z rodzicami uczniów wszystkich klas.

Spotkania z wychowawcami klas odbędą się w salach:

1.Łęczek Monika – wych. kl. 1TP/1TO – sala nr 27

2.Kapałka Ewa – wych. kl. 1TI/1TB – sala nr 12

3.Pikul Magdalena–wych .kl. 1WA – sala nr 28

4.Gałęziowski Jerzy – wych. kl.2TP/2TO – sala nr 15

5.Lis Beata – wych. kl.2Ti/2TB –sala nr 11

6.Makselan Artur – wych. kl. 2WA – sala nr 42

7.Łaganowska Renata–wych.kl.3TP/3TO/3TE- sala nr 24

8.Kręcisz Krzysztof-wych.kl.3TI/3TB – sala nr 45

9.Dygoń Ewa-wych.kl.3WA–sala nr 26

10.Równicka-Wójcik Anna-wych. kl.4TP/4TB-sala nr 29

11.Placek Margareta-wych. kl.4TI/4TO/4TE-sala nr 15A




 

 

Konsultacje dla rodziców z nauczycielami

 

 

Konsultacje dla rodziców  w roku szkolnym 2017/2018

 

Nazwisko i imię nauczyciela

Termin konsultacji   (dzień i czas trwania)

Miejsce konsultacji

1.  Koniusz Krzysztof

Czwartek  10.15 ? 11.00

Gabinet z-ców dyrektora

2. Niewada Renata

Środa  10.15 ? 11.00

Gabinet z-ców dyrektora

3. Stępień Ewa

Codziennie 

Gabinet pedagoga

4. Łaganowska Renata

Wtorek  10.30 ? 11.15

Pokój nauczycielski

5. Pikul Magdalena

Wtorek  12.10 ? 12.45

Pokój nauczycielski

6. Łęczek Monika

Środa  9.30 ? 10.15

Pokój nauczycielski

7. Opoka Anna

Piątek  11.20 ? 12.05

Sala nr. 3

8. Płatek  Marta

Środa  10.30? 11.15

Pokój nauczycielski

9. Piątek Beata

Środa  8.40? 9.25

Sala  nr. 4A

10.  Dygoń Ewa

 

 

11. Śledzik Małgorzata

Piątek  10.30 ? 11.15

Pokój nauczycielski

12. Placek Margareta

Środa  13.00 ? 13.45

Pokój nauczycielski

13. Borecka-Powałek Zdzisława

   

14. Kapałka Ewa

Czwartek  11.30 ? 12.00

Pokój nauczycielski

15. Kędzierski Stanisław

 

 

16. Śpiewak Monika

Wtorek  11.45 ? 12.05

Pokój nauczycielski

17. Kumor Mariola

Wtorek  8.40 ? 9.25

Pokój nauczycielski

18. Kwapisz Renata

Czwartek  10.15 ? 11.00

Pokój nauczycielski

19. Równicka- Wójcik Anna

Wtorek  8.00 ? 8.30

Sala 29

20. Puchała Tomasz

Piątek 10.30 ? 11.15

Biblioteka

21. Młyńczak Jarosław

Poniedziałek 11.20 ? 12.05

Sala 3 i W-F

22. Makselan Artur

 

 

23. Kręcisz Krzysztof

   

24. Lis Beata

 

 

25. Rabiej Tomasz

 

 

26. Marzec Justyna

Wtorek  11.00 ? 12.05

Pokój nauczycielski

27. Dusik Małgorzata

 

 

28. Ryznar Teresa

   

29. Lis Jolanta

Poniedziałek 11.20 ? 12.05

Sala nr 46

30. Statowska Kinga

Środa  9.30 ? 10.15

Pokój nauczycielski

31. Hynek Janusz

Czwartek  7.00 ? 7.45

Sala nr 44

32. Gałęziowski Jerzy

 

 

33. Kaleta Aniela 

Czwartek 9.30 ? 10.15

Sala nr 41

34. Kędzierska Anna

Środa  10.30 ? 11.15

Pokój nauczycielski

35. Placek Bogusław

Środa  10.30 ? 11.00

Warsztaty szkolne

36.  Dudkiewicz Mariusz

Poniedziałek 10.30 ? 11.00

Warsztaty szkolne

37. Rusak Marcin

Wtorek  10.30 ? 11.00

Warsztaty szkolne

38.Wieczorek Leszek

Wtorek  10.30 ? 11.00

Warsztaty szkolne

39. Wierzba Bogusław

Środa 10.30 ? 11.00

Warsztaty szkolne

40. Domagała Anita

Piątek  10.30 ? 11.15

Biuro projektu (SZOK)

41. Lis Jarosław

Środa  11.20 ? 12.05

Pokój nauczycielski

42. Hynek Mariola

Czwartek 12.10 ? 12.55

Pokój nauczycielski

43. Król Paweł

Środa  10.15 ? 11.15

Warsztaty szkolne

44. Majcher Dorota

 

 

45. Czupryś Jowita

Czwartek 12.10 ? 12.55

Sala nr 46

46.Mucha Ewelina

Środa 11.30 ? 12.00

Pokój nauczycielski

  

 

as trwania)  

Miejsce konsultacji

1.       

Koniusz Krzysztof

Poniedziałek 9.30-10.15

Gabinet z-ców dyrektora

2.       

Niewada Renata

Wtorek 8.40-9.25

Gabinet z-ców dyrektora

3.       

Musiał Leszek

Środa 9.30-10.15

Gabinet pedagoga

4.       

Ziółkowska-Skrobała Monika

Poniedziałek 9.00-9.25

Pokój nauczycielski

5.       

Łaganowska Renata

Czwartek 10.30-11.15

Pokój nauczycielski

6.       

Pikul Magdalena

Poniedziałek 10.30-11.15

Pokój nauczycielski

7.       

Łęczek Monika

Poniedziałek 11.20-12.05

Pokój nauczycielski

8.       

Opoka Anna

Poniedziałek 10.30-11.15

Pokój nauczycielski

9.       

Ryznar Marta

Poniedziałek 8.40-9.25

Pokój nauczycielski

10.   

Sala Piotr

Poniedziałek 10.15-11.00

Pokój nauczycielski

11.   

Piątek Beata

Środa 10.30-11.15

Pokój nauczycielski

12.   

Dygoń Ewa

Poniedziałek 9.00-9.25

Pokój nauczycielski

13.   

Śledzik Małgorzata

Poniedziałek 10.30-11.15

Pokój nauczycielski

14.   

Placek Margareta

Poniedziałek 14.40-15.25

Pokój nauczycieli wf

15.   

Borecka-Powałek Zdzisława

Poniedziałek 12.10-12.55

Pokój nauczycielski

16.   

Kapałka Ewa

Poniedziałek 8.40-9.25

Pokój nauczycielski

17.   

Kędzierski Stanisław

Czwartek 7.00-7.45

Sala 42

18.   

Śpiewak Monika

<pfont-family: 'Times New Roman'; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; line-height: normal;span style=nbsp; class="MsoNormal" align="center" style="text-align: center;">Środa 8.00-8.35

Sala 11

19.   

Mucha Ewelina

Wtorek 11.20-12.05

Pokój nauczycielski

20.   

Kumor Mariola

Piątek 12.10-12.35

Pokój nauczycielski

21.   

Kwapisz Renata

Wtorek 8.40-9.35

Pokój nauczycielski

22.   

Równicka-Wójcik Anna

Wtorek 8.40-9.20

Pokój samorządu szkolnego

23.   

Puchała Tomasz

Czwartek 11.20-12.00

Biblioteka

24.   

Młyńczak Jarosław

Czwartek 8.40-9.30

Pokój nauczycieli wf

25.   

Makselan Artur

Środa 15.30-16.15

Pokój nauczycieli wf

26.   

Kręcisz Krzysztof

Wtorek 10.30-11.15

Pokój nauczycieli wf

27.   

Lis Beata

Poniedziałek 11.20-12.05

Pokój nauczycieli wf

28.   

Rabiej Tomasz

Wtorek 13.50-14.35

Pokój nauczycieli wf

29.   

Kaczmarczyk Andrzej

Środa 9.30-10.15

Pokój nauczycielski

30.   

Marzec Justyna

Poniedziałek 11.20-12.05

Pokój nauczycielski

31.   

Dusik Małgorzata

Czwartek 10.30-11.15

Pokój nauczycielski

32.   

Ryznar Teresa

Poniedziałek 10.30-11.15

Pokój nauczycielski

33.   

Lis Jolanta

Wtorek 9.30-10.15

Pokój nauczycielski

34.   

Statowska Kinga

Wtorek 10.30-11.15

Pokój nauczycielski

35.   

Hynek Janusz

Piątek 11.30-12.05

Sala 44

36.   

Gałęziowski Jerzy

Wtorek 13.50-14.45

Pokój nauczycielski

37.   

Fołtyn Zbigniew

Środa 10.30-11.00

Pokój nauczycielski

38.   

Kaleta Aniela

Czwartek 7.00-7.45

Pokój nauczycielski

39.   

Kędzierska Anna

Wtorek 10.30-11.15

Pokój nauczycielski

40.   

Placek Bogusław

Czwartek 7.00-7.45

Warsztaty szkolne

41.   

Dudkiewicz Mariusz

Piątek 7.00-7.45

Warsztaty szkolne

42.   

Rusak Marcin

Środa 13.00-13.45

Warsztaty szkolne

43.   

Wieczorek Leszek

Wtorek 7.00-7.45

Warsztaty szkolne

44.   

Wierzba Bogusław

Środa 7.00-8.00

Warsztaty szkolne

45.   

Stefanowska Elżbieta

Poniedziałek 14.00-15.00

Pokój nauczycielski

46.   

Kulczyńska Małgorzata

Wtorek 9.00-10.00

księgowość

47.   

Domagała Anita

Poniedziałek 10.30-11.15

Pokój nauczycielski

48.   

Szczukiewicz Jolanta

Poniedziałek 9.00-10.00

Sekretariat szkoły

49.   

Lis Jarosław

Czwartek 9.30-10.15

Pokój nauczycielski

50.   

Hynek Mariola

Środa 10.30-11.15

Pokój nauczycielski

51.   

Król Paweł

Wtorek 11.20-12.05

Pokój nauczycielski

52.   

Wujec Grzegorz

Piątek 10.40-11.40

Pokój nauczycielski

53.   

Majcher Dorota

Wtorek 9.30-10.00

Pokój nauczycielski

54.   

Śpiewak Rafał

Czwartek 13.50-14.30

Pokój nauczycielski

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
luty 2019
pwścpsn
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
1188554
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Do zeszłego tyg.
W tym miesiącu
W zeszłym m-cu
Wszystkie dni
168
697
6644
1176630
13134
13182
1188554

Your IP: 34.207.152.62
Server Time: 2019-02-17 05:28:42
Visitors Counter
Dzisiaj jest
Niedziela
17 lutego 2019
Imieniny obchodzą
Donat, Donata, Franciszek, Izydor, Julian, Konstanty, Łukasz, Niegomir, Sylwin, Zbigniew, Zbyszko
Do końca roku zostało
318 dni

logo cke

odnośnik,jpg




Powered by Joomla!®. Developed by: joomla 2.5 themes  Valid XHTML and CSS.

J.H. ? zszpinczow.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.