telefon QR

Informacje dla rodziców

wielkość:

Harmonogram Pracy Pedagoga w czasie nauczania zdalnego

Pedagog w trakcie pracy zdalnej szkoły pełni dyżur on-line od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 12.00. Kontakt możliwy jest za pomocą platformy edukacyjnej MS Teams i dziennika elektronicznego Librus w czasie rzeczywistym podczas dyżuru lub w czasie odroczonym w formie odpowiedzi na wiadomość/e-mail.


ZEBRANIA Z RODZICAMI

 

Lp.

Wychowawca

klasa

sala

1

Łęczek Monika

1TB/1TI

12

2

Kędzierska Anna

1TP/1TO

46

3

Placek Margreta

1WA

15A

4

Kręcisz Krzysztof

2TI/2TM

6W

5

Pikul Magdalena

2TO/2TB

28

6

Gałęziowski Jerzy

2WA

17W

7

Kania Karolina

3TO/3TM

42

8

Łaganowska Renata

3TI/3TB

24

9

Makselan Artur

3WA

43

10

Kumor Mariola

4TM/4TB/4TE

11

11

Marzec Justyna

4TO/4TI

45

12

Równicka -Wójcik Anna

4TM1/4TI1

29

13

Hynek Mariola

4TB1

20W

14

Lis Beata

4TO1/4TE1

27

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Zajęcia dodatkowe

 

HARMONOGRAM KONSULTACJI DLA UCZNIÓW I  RODZICÓW

 HARMONOGRAM KONSULTACJI DLA UCZNIÓW I RODZICÓW OBOWIĄZUJĄCY  w II półroczu roku szkolnego 2023/2024

Nauczyciele odbywają konsultację dla rodziców i uczniów w ostatni poniedziałek miesiąca w godzinach 15:30-16:30 oraz według poniższego harmonogramu:

 

L.P.

Nazwisko i imię nauczyciela

Data, godzina i miejsce konsultacji

1.       

Borek Bogumiła

Wtorek 12:55-13:40, pokój nauczycielski

2.       

Dudkiewicz Mariusz

Środa 10:30 – 11:15, warsztaty szkolne

3.       

Dusik Małgorzata

Wtorek 12:10 – 12:55, pokój nauczycielski

4.       

Gałęziowski Jerzy

Piątek 12:10 – 12:55, sala 17W

5.       

Hynek Janusz

Wtorek 8:40 – 9:20, sala 44

6.       

Hynek Mariola

Wtorek 11:20 – 12:05, sala 20W

7.       

Kania Karolina

Wtorek 10:30 – 11:15, pokój nauczycielski

8.       

Kapałka Ewa

Poniedziałek 13:00 – 13:45, sala 12

9.       

Kędzierska Anna

Wtorek 12:10 – 12:55, zaplecze sali 46

10.   

Kędzierski Stanisław

Środa 11:20 – 12:05, pokój nauczycielski

11.   

Koniusz Krzysztof

Wtorek 10:30 – 11:15, pokój nauczycielski

12.   

Kręcisz Krzysztof

Czwartek 8:40 – 9:25, warsztaty szkolne

13.   

Król Paweł

Poniedziałek 15:30 – 16:30, internat

14.   

Kumor Mariola

Piątek 11:20 – 12:05, pokój nauczycielski

15.   

Lis Beata

Poniedziałek 10:30 – 11:15, pokój nauczycieli w-f

16.   

Łaganowska Renata

Poniedziałek 9:30-10:15, pokój nauczycielski

17.   

Łęczek Monika

Środa 9:30 – 10:15, pokój nauczycielski

18.   

Makselan Artur

Środa 9:30 – 10:15, pokój nauczycieli w-f

19.   

Marszalik Michał

Czwartek 9:30 – 10:15, pokój nauczycieli w-f

20.   

Marzec Justyna

Czwartek 12:10 – 13:00, gabinet

21.   

Michałkiewicz Artur

Wtorek 10:30 – 11:15, sala 41

22.   

Młyńczak Jarosław

Wtorek 11:20 – 12:05, pokój nauczycieli w-f

23.   

o. Kłósek Kazimierz

Wtorek 12:10 – 12:55, pokój nauczycielski

24.   

Opoka Anna

Czwartek 10:30 – 11:15, pokój nauczycielski

25.   

Owczarek Monika

Poniedziałek 7:00 – 7:50, pokój nauczycielski

26.   

Piątek Beata

Czwartek 8:40 – 9:25, pokój nauczycielski

27.   

Pikul Magdalena

Wtorek 10:30 – 11:15, pokój nauczycielski

28.   

Pikul Wojciech

Czwartek 7:00 – 7:30, gabinet

29.   

Placek Bogusław

Wtorek 10:30 – 11:15, warsztaty szkolne

30.   

Placek Margareta

Poniedziałek 12:10 – 12:55, pokój nauczycieli w-f

31.   

Płatek Marta

Środa 12:10 – 12:55, pokój nauczycielski

32.   

Puchała Tomasz

Czwartek 9:30 – 10:15 sala 3W

33.   

Równicka-Wójcik Anna

Czwartek 12:10 – 13:00, gabinet

34.   

Rusak Marcin

Czwartek 11:00 – 11:30, warsztaty szkolne

35.   

Stępień Ewa

Poniedziałek 14:10 – 14:55, gabinet pedagoga szkolnego

36.   

Sykała Jacek

Czwartek 12:10 – 12:55, pokój nauczycielski

37.   

Uzar Ewelina

Czwartek 11:20 – 10:02, pokój nauczycielski

38.   

Wieczorek Leszek

Wtorek 12:00 – 13:00, warsztaty szkolne

39.   

Wierzba Bogusław

Wtorek 12:00 – 13:00, warsztaty szkolne

40.   

Zawiła Alicja

Piątek 9:30 – 10:15, pokój nauczycielski

 

  


 

 

ZEBRANIA Z RODZICAMI

W dniu 25 styczeń 2023 (środa) o godzinie 15:30 odbędą się zebrania wychowawców
z rodzicami uczniów wszystkich klas w następujących salach:

 

Lp.

Wychowawca

klasa

sala

1

Łęczek Monika

1TB/1TI

12

2

Kędzierska Anna

1TP/1TO

46

3

Placek Margreta

1WA

15A

4

Kręcisz Krzysztof

2TI/2TM

6W

5

Pikul Magdalena

2TO/2TB

28

6

Gałęziowski Jerzy

2WA

17W

7

Kania Karolina

3TO/3TM

42

8

Łaganowska Renata

3TI/3TB

24

9

Makselan Artur

3WA

43

10

Kumor Mariola

4TM/4TB/4TE

11

11

Marzec Justyna

4TO/4TI

45

12

Równicka -Wójcik Anna

4TM1/4TI1

29

13

Hynek Mariola

4TB1

20W

14

Lis Beata

4TO1/4TE1

27

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
maj 2024
pwścpsn
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
2028744
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Do zeszłego tyg.
W tym miesiącu
W zeszłym m-cu
Wszystkie dni
69
310
69
2026256
9970
9951
2028744

Your IP: 44.200.86.95
Server Time: 2024-05-27 05:44:54
Visitors Counter
Dzisiaj jest
Poniedziałek
27 maja 2024
Imieniny obchodzą
Beda, Izydor, Jan, Juliusz, Lucjan, Magdalena, Radowit
Do końca roku zostało
219 dni

logo cke

odnośnik,jpg

 

BIP




Powered by Joomla!®. Developed by: joomla 2.5 themes  Valid XHTML and CSS.

J.H. zszpinczow.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.