LOGO LB  plan    nieobecni  

Dziennik  Plan lekcji   Zastępstwa

telefon QR

Informacje dla rodziców

 

Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe z pracowni rachunkowości i analizy finansowej 3TE - wtorek , godz.13:50 -15:15, sala komputerowa nr 21.
 Prowadzący: Kinga Statowska

 

ZEBRANIA Z RODZICAMI

ZEBRANIA Z RODZICAMI

W dniu 20.04.2017(czwartek) o godzinie 1530 odbędzie się zebranie z rodzicami uczniów klas pierwszych, drugich i  trzecich.

KONSULTACJE DLA RODZICÓW 

(pełnią wszyscy nauczyciele od godz.15.00-do 15.30)

 

Spotkania odbędą się w salach:

1. Łaganowska Renata –wych.kl.1TP/1TO/1TE–sala nr 24

2.Kręcisz Krzysztof – wych. kl.1TI/1TB – sala nr 15

3.Dygoń Ewa – wych. kl.1 WA-sala 26

4.Lis Jarosław-wych.kl.2TP/2TB-sala 42

5.Ryznar Teresa– wych. kl.2TI/2TO/2TE-sala nr.15A

6.Kapałka Ewa-wych.kl.2WA-sala nr 12

7.Placek Margareta – wych.kl.2WB –sala nr 45

8.Pikul Magdalena-wych. kl.3TM/3TI-sala nr 28

9.Borecka-Powałek Zdzisława-wych.kl.3TB/3TE-sala nr 11

10.Śledzik Małgorzata-wych.kl.3TO/3TZ-sala nr 27

11.Łęczek Monika-wych.kl.3WA-sala nr 46

 

 

Konsultacje dla rodziców z nauczycielami

 

 

Konsultacje dla rodziców  w roku szkolnym 2015/2016

 

Nazwisko i imię nauczyciela

Termin konsultacji   (dzień i czas trwania)

Miejsce konsultacji

1.  Koniusz Krzysztof

Czwartek  10.15 ? 11.00

Gabinet z-ców dyrektora

2. Niewada Renata

Środa  10.15 ? 11.00

Gabinet z-ców dyrektora

3. Stępień Ewa

Codziennie 

Gabinet pedagoga

4. Łaganowska Renata

Wtorek  10.30 ? 11.15

Pokój nauczycielski

5. Pikul Magdalena

Wtorek  12.10 ? 12.45

Pokój nauczycielski

6. Łęczek Monika

Środa  9.30 ? 10.15

Pokój nauczycielski

7. Opoka Anna

Piątek  11.20 ? 12.05

Sala nr. 3

8. Płatek  Marta

Środa  10.30? 11.15

Pokój nauczycielski

9. Piątek Beata

Środa  8.40? 9.25

Sala  nr. 4A

10.  Dygoń Ewa

 

 

11. Śledzik Małgorzata

Piątek  10.30 ? 11.15

Pokój nauczycielski

12. Placek Margareta

Środa  13.00 ? 13.45

Pokój nauczycielski

13. Borecka-Powałek Zdzisława

   

14. Kapałka Ewa

Czwartek  11.30 ? 12.00

Pokój nauczycielski

15. Kędzierski Stanisław

 

 

16. Śpiewak Monika

Wtorek  11.45 ? 12.05

Pokój nauczycielski

17. Kumor Mariola

Wtorek  8.40 ? 9.25

Pokój nauczycielski

18. Kwapisz Renata

Czwartek  10.15 ? 11.00

Pokój nauczycielski

19. Równicka- Wójcik Anna

Wtorek  8.00 ? 8.30

Sala 29

20. Puchała Tomasz

Piątek 10.30 ? 11.15

Biblioteka

21. Młyńczak Jarosław

Poniedziałek 11.20 ? 12.05

Sala 3 i W-F

22. Makselan Artur

 

 

23. Kręcisz Krzysztof

   

24. Lis Beata

 

 

25. Rabiej Tomasz

 

 

26. Marzec Justyna

Wtorek  11.00 ? 12.05

Pokój nauczycielski

27. Dusik Małgorzata

 

 

28. Ryznar Teresa

   

29. Lis Jolanta

Poniedziałek 11.20 ? 12.05

Sala nr 46

30. Statowska Kinga

Środa  9.30 ? 10.15

Pokój nauczycielski

31. Hynek Janusz

Czwartek  7.00 ? 7.45

Sala nr 44

32. Gałęziowski Jerzy

 

 

33. Kaleta Aniela 

Czwartek 9.30 ? 10.15

Sala nr 41

34. Kędzierska Anna

Środa  10.30 ? 11.15

Pokój nauczycielski

35. Placek Bogusław

Środa  10.30 ? 11.00

Warsztaty szkolne

36.  Dudkiewicz Mariusz

Poniedziałek 10.30 ? 11.00

Warsztaty szkolne

37. Rusak Marcin

Wtorek  10.30 ? 11.00

Warsztaty szkolne

38.Wieczorek Leszek

Wtorek  10.30 ? 11.00

Warsztaty szkolne

39. Wierzba Bogusław

Środa 10.30 ? 11.00

Warsztaty szkolne

40. Domagała Anita

Piątek  10.30 ? 11.15

Biuro projektu (SZOK)

41. Lis Jarosław

Środa  11.20 ? 12.05

Pokój nauczycielski

42. Hynek Mariola

Czwartek 12.10 ? 12.55

Pokój nauczycielski

43. Król Paweł

Środa  10.15 ? 11.15

Warsztaty szkolne

44. Majcher Dorota

 

 

45. Czupryś Jowita

Czwartek 12.10 ? 12.55

Sala nr 46

46.Mucha Ewelina

Środa 11.30 ? 12.00

Pokój nauczycielski

  

 

as trwania)  

Miejsce konsultacji

1.       

Koniusz Krzysztof

Poniedziałek 9.30-10.15

Gabinet z-ców dyrektora

2.       

Niewada Renata

Wtorek 8.40-9.25

Gabinet z-ców dyrektora

3.       

Musiał Leszek

Środa 9.30-10.15

Gabinet pedagoga

4.       

Ziółkowska-Skrobała Monika

Poniedziałek 9.00-9.25

Pokój nauczycielski

5.       

Łaganowska Renata

Czwartek 10.30-11.15

Pokój nauczycielski

6.       

Pikul Magdalena

Poniedziałek 10.30-11.15

Pokój nauczycielski

7.       

Łęczek Monika

Poniedziałek 11.20-12.05

Pokój nauczycielski

8.       

Opoka Anna

Poniedziałek 10.30-11.15

Pokój nauczycielski

9.       

Ryznar Marta

Poniedziałek 8.40-9.25

Pokój nauczycielski

10.   

Sala Piotr

Poniedziałek 10.15-11.00

Pokój nauczycielski

11.   

Piątek Beata

Środa 10.30-11.15

Pokój nauczycielski

12.   

Dygoń Ewa

Poniedziałek 9.00-9.25

Pokój nauczycielski

13.   

Śledzik Małgorzata

Poniedziałek 10.30-11.15

Pokój nauczycielski

14.   

Placek Margareta

Poniedziałek 14.40-15.25

Pokój nauczycieli wf

15.   

Borecka-Powałek Zdzisława

Poniedziałek 12.10-12.55

Pokój nauczycielski

16.   

Kapałka Ewa

Poniedziałek 8.40-9.25

Pokój nauczycielski

17.   

Kędzierski Stanisław

Czwartek 7.00-7.45

Sala 42

18.   

Śpiewak Monika

<pfont-family: 'Times New Roman'; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; line-height: normal;span style=nbsp; class="MsoNormal" align="center" style="text-align: center;">Środa 8.00-8.35

Sala 11

19.   

Mucha Ewelina

Wtorek 11.20-12.05

Pokój nauczycielski

20.   

Kumor Mariola

Piątek 12.10-12.35

Pokój nauczycielski

21.   

Kwapisz Renata

Wtorek 8.40-9.35

Pokój nauczycielski

22.   

Równicka-Wójcik Anna

Wtorek 8.40-9.20

Pokój samorządu szkolnego

23.   

Puchała Tomasz

Czwartek 11.20-12.00

Biblioteka

24.   

Młyńczak Jarosław

Czwartek 8.40-9.30

Pokój nauczycieli wf

25.   

Makselan Artur

Środa 15.30-16.15

Pokój nauczycieli wf

26.   

Kręcisz Krzysztof

Wtorek 10.30-11.15

Pokój nauczycieli wf

27.   

Lis Beata

Poniedziałek 11.20-12.05

Pokój nauczycieli wf

28.   

Rabiej Tomasz

Wtorek 13.50-14.35

Pokój nauczycieli wf

29.   

Kaczmarczyk Andrzej

Środa 9.30-10.15

Pokój nauczycielski

30.   

Marzec Justyna

Poniedziałek 11.20-12.05

Pokój nauczycielski

31.   

Dusik Małgorzata

Czwartek 10.30-11.15

Pokój nauczycielski

32.   

Ryznar Teresa

Poniedziałek 10.30-11.15

Pokój nauczycielski

33.   

Lis Jolanta

Wtorek 9.30-10.15

Pokój nauczycielski

34.   

Statowska Kinga

Wtorek 10.30-11.15

Pokój nauczycielski

35.   

Hynek Janusz

Piątek 11.30-12.05

Sala 44

36.   

Gałęziowski Jerzy

Wtorek 13.50-14.45

Pokój nauczycielski

37.   

Fołtyn Zbigniew

Środa 10.30-11.00

Pokój nauczycielski

38.   

Kaleta Aniela

Czwartek 7.00-7.45

Pokój nauczycielski

39.   

Kędzierska Anna

Wtorek 10.30-11.15

Pokój nauczycielski

40.   

Placek Bogusław

Czwartek 7.00-7.45

Warsztaty szkolne

41.   

Dudkiewicz Mariusz

Piątek 7.00-7.45

Warsztaty szkolne

42.   

Rusak Marcin

Środa 13.00-13.45

Warsztaty szkolne

43.   

Wieczorek Leszek

Wtorek 7.00-7.45

Warsztaty szkolne

44.   

Wierzba Bogusław

Środa 7.00-8.00

Warsztaty szkolne

45.   

Stefanowska Elżbieta

Poniedziałek 14.00-15.00

Pokój nauczycielski

46.   

Kulczyńska Małgorzata

Wtorek 9.00-10.00

księgowość

47.   

Domagała Anita

Poniedziałek 10.30-11.15

Pokój nauczycielski

48.   

Szczukiewicz Jolanta

Poniedziałek 9.00-10.00

Sekretariat szkoły

49.   

Lis Jarosław

Czwartek 9.30-10.15

Pokój nauczycielski

50.   

Hynek Mariola

Środa 10.30-11.15

Pokój nauczycielski

51.   

Król Paweł

Wtorek 11.20-12.05

Pokój nauczycielski

52.   

Wujec Grzegorz

Piątek 10.40-11.40

Pokój nauczycielski

53.   

Majcher Dorota

Wtorek 9.30-10.00

Pokój nauczycielski

54.   

Śpiewak Rafał

Czwartek 13.50-14.30

Pokój nauczycielski

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
maj 2017
pwścpsn
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
882158
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Do zeszłego tyg.
W tym miesiącu
W zeszłym m-cu
Wszystkie dni
156
534
156
877667
15745
15190
882158

Your IP: 23.20.179.211
Server Time: 2017-05-29 09:40:57
Visitors Counter
Dzisiaj jest
Poniedziałek
29 maja 2017
Imieniny obchodzą
Bogusława, Maksymilian, Maria Magdalena, Teodor, Teodozja
Do końca roku zostało
217 dni

logo cke




Powered by Joomla!®. Developed by: joomla 2.5 themes  Valid XHTML and CSS.

J.H. ? zszpinczow.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.