telefon QR

Sala sławy

Sala sławy

Nasi absolwenci

 

 Monitorowanie Losów Absolwentów

 

 

Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Pińczowie pragnie podtrzymać kontakty ze swoimi absolwentami tak, by mogli oni wpływać na rozwój Szkoły. Chcemy śledzić ich losy i rozwój karier zawodowych, by lepiej dostosować kierunki kształcenia do potrzeb rynku pracy. W tym celu planujemy utworzyć bazę adresów e-mailowych, na które wysyłane będą ankiety służące do badań przebiegu karier zawodowych oraz informacje o istotnych dla społeczności szkolnej sprawach.

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych potrzebujemy zgody absolwentów na przetwarzanie ich danych osobowych po ukończeniu Szkoły. W związku z tym zwracamy się z prośbą o wyrażenie zgody na przetwarzanie wskazanych w formularzu danych osobowych po ukończeniu nauki.

Wszystkich uczniów klas programowo najwyższych prosimy o wypełnienie oświadczenia (o wyrażeniu bądź niewyrażeniu zgody na przetwarzanie danych) już teraz, wydrukowanie, podpisanie i złożenie w Sekretariacie Szkoły. Decyzję w tej sprawie w przyszłości można będzie zmienić składając kolejne oświadczenie.

Do pobrania: Formularz oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych

Zachęcamy do kontaktu ze Szkołą także wcześniejszych absolwentów. Piszcie na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Pozostańmy w kontakcie!

Ankieta Losy Absolwentów

 

 

  Absolwenci 2012/2013

 

 Absolwenci 2012/2013

Absolwenci 2012/2013

Liceum Profilowane

Profil: ekonomiczno-administracyjny 3A
Wychowawca: Małgorzata Kulczyńska

1. Brzezińska Karolina
2. Chrobot Klaudia
3. Głuszek Jacek
4. Hanasz Dagmara
5. Janik Patrycja
6. Łuczyńska Patrycja    
7. Maj Rafał
8. Mrozińska Anna
9. Sater Paulina
10.Stachowiak-Walczak Patryk
11.Tarka Anita
12.Zawada Michał
13.Żmuda Paulina

 Profil: socjalny 3B
Wychowawca: Anna Kędzierska

1. Bielaś Anna
2. Chmiel Aleksandra
3. Gajda Karolina
4. Gruszczyńska Magdalena
5. Jandała Anna
6. Janus Ewa
7. Kasza Agata
8. Kasza Paulina
9. Kłuskiewicz Joanna
10. Kucharz Karolina
11. Maj Anna
12. Majka Sylwia
13. Olejnik Magdalena
14. Pajączkowska Estera
15. Porębska Magdalena
16. Puchała Wioletta
17. Rogala Aleksandra
18. Wrzoskiewicz Katarzyna

Technikum  Nr 2

Technik Ekonomista
Wychowawca: Jolanta Lis

1. Czerw Magdalena
2. Dębiec Dorota
3. Domagała Ewa
4. Fiuk Sylwester
5. Juszczyk Martyna
6. Kostjan Damian
7. Krzak Maciej
8. Kubowicz Izabela
9. Kubowicz Sylwia
10. Pasek Klaudia
11. Sęk Anna
12. Szproch Ewelina
13. Wojtaś Karolina
14. Zachariasz Karina

Technikum  Nr 1

Technik Budownictwa
Wychowawca: Stanisław Kędzierski

1. Gałęziowski Waldemar
2. Grabowski Sebastian
3. Grochowina Karol
4. Kieliś Marek
5. Kula Piotr
6. Madejczyk Sylwester
7. Miller Grzegorz
8. Pasternak Hubert
9. Rykulski Bartosz
10. Skowera Dominik
11. Świetlik Paweł
12. Wojas Maciej
13. Wróbel Łukasz

 Technik Informatyk
Wychowawca: Beata Piątek

1. Chmielarz Krzysztof
2. Chojnowski Sylweriusz
3. Dąbrowski Bartłomiej
4. Dora Damian
5. Durlik Bartosz
6. Jaworski Bartosz
7. Kajda Mateusz
8. Krawicz Sebastian
9. Kułaga Norbert
10. Kuśmierczak Paweł
11. Laskowski Mateusz
12. Łata Tomasz
13. Marchewka Tomasz
14. Mitręga Łukasz
15. Paździór Adrian
16. Piwowarski Tomasz
17. Pruś Michał
18. Siwiaszczyk Jakub
19. Socha Adrian
20. Szczygieł Szymon
21. Tarka Piotr
22. Trzcina Maciej
23. Trzęsień Artur
24. Włodarski Mateusz

Technik Mechanik
Wychowawca: Stanisław Kędzierski

1. Deszcz Damian
2. Góra Krystian
3. Hera Rafał
4. Karbowniczek Michał
5. Matyjas Dominik
6. Mazur Mateusz
7. Ogórek Kamil
8. Piotrowski Tobiasz
9. Podsiadło Norbert
10. Tutaj Wojciech

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Specjalność: mechanik, fryzjer, rzeźnik-wędliniarz

Wychowawca: Leszek Musiał

1. Bajorowicz Łukasz
2. Boksa Marlena
3. Ciacia Mateusz
4. Domagała Klaudyna
5. Domagała Wiktor
6. Dominik Olga
7. Gorczyca Monika
8. Gozdek Agata
9. Kralka Piotr
10. Kucybała Łukasz
11. Kwiecień Anna
12. Kwiecień Paulina
13. Luty Adam
14. Matuszczyk Kamila
15. Niemiec Barbara
16. Nowak Norbert
17. Płatek Karolina
18. Prokop Wojciech
19. Pruś Michał
20. Pytel Marzena
21. Skrzela Gabriela
22. Sroczyńska Milena
23. Sroka Jakub
24. Śmietana Ilona
25. Walczak Anita
26. Zięba Balbina

Specjalność: technolog robót wykończeniowych w budownictwie

Wychowawca: Monika Łęczek

1. Adamczyk Dawid
2. Bandura Andrzej
3. Błasiak Wojciech
4. Ciacia Mateusz
5. Cygan Przemysław
6. Kordel Krzysztof
7. Koźmiński Piotr
8. Krzemiński Kamil
9. Kubicki Mariusz
10. Laskowski Sebastian
11. Madej Piotr
12. Markiewicz Łukasz
13. Mucha Mateusz
14. Nowak Damian
15. Nowak Marcin
16. Pytel Mateusz
17. Sobczyk Mateusz
18. Socha Konrad
19. Wójcik Piotr
20. Wypych Damian
21. Zachariasz Sebastian

 Absolwenci 2013/2014

Absolwenci 2013/2014

Liceum Profilowane

Profil: ekonomiczno-administracyjny 3A
Wychowawca: Lis Beata  

1 Badura Sylwia
2 Cierlik Adam
3 Dudkiewicz Wojciech
4 Jagocha Paweł
5 Kopciński Dominik
6 Koźmińska Agnieszka
7 Kukla Łukasz
8 Lorencik Aleksandra
9 Markiewicz Adrian
10 Milewska Karolina
11 Sakwa Piotr
12 Warzecha Iwona
13 Woźniak Ewelina
14 Ziółkowska Anna
15 Żuber Magdalena

 Profil: socjalny 3B
Wychowawca: Lis Beata

1 Borowiec Michał
2 Cempura Miłosz
3 Chrzanowska Milena
4 Derela Natalia
5 Gawrońska Klaudia
6 Maciuk Luiza
7 Materek Michał
8 Mitręga Paulina
9 Sęk Katarzyna
10 Zachariasz Aleksandra

Technikum  Nr 2

Technik Ekonomista
Wychowawca: Pikul Magdalena

1 Gzyl Paulina
2 Kucybała Sylwia
3 Lasia Damian
4 Lenczowski Mikołaj
5 Markiewicz Agnieszka
6 Nogacka Izabela
7 Sadowska Katarzyna
8 Sierpień Klaudia

Technik Handlowiec
Wychowawca: Pikul Magdalena

1 Badurak Aleksandra
2 Gil Małgorzata
3 Kokot Sylwia
4 Kucybała Rafał
5 Kudełko Anna
6 Kuk Urszula
7 Lisikiewicz Malwina
8 Piękoś Klaudia
9 Szostak Damian
10 Wojtaś Anna

Technikum  Nr 1

Technik Budownictwa
Wychowawca: Śledzik Małgorzata

1 Bębenek Michał
2 Chałuda Przemysław
3 Chrobot Damian
4 Dębiec Konrad
5 Hanszke Marcin
6 Hanszke Philiphe
7 Mroziński Hubert
8 Nowakowski Wojciech
9 Paniec Szymon
10 Pastecki Dawid
11 Roter Mateusz
12 Sadowski Rafał
13 Sperka Sebastian
14 Staszowski Mateusz
15 Szcześniak Przemysław
16 Wójcik Karol
17 Zachariasz Mariusz
18 Zięba Marcin
19 Zych Bartłomiej

Technikum  Nr 1

Technik Obsługi Turystycznej
Wychowawca: Śledzik Małgorzata

1 Dąbrowska Kamila
2 Domagała Joanna
3 Jaguś Magdalena
4 Karecińska Klaudia
5 Nowak Katarzyna
6 Paluch Daria
7 Sieradzka Klaudia

  Technik Informatyk
Wychowawca: Artur Makselan

1 Bochniak Rafał
2 Chojnowski Adam
3 Domagała Adrian
4 Dynia Michał
5 Fijałkowski Kamil
6 Lichwała Piotr
7 Musiał Damian
8 Szymański Łukasz
9 Świżewski Dariusz
10 Włosowicz Mateusz
11 Woźniak Michał

Technik Mechanik
Wychowawca: Artur Makselan

1 Blacha Mateusz
2 Czyżewski Maciej
3 Domagała Artur
4 Dostał Robert
5 Kaleta Mateusz
6 Pietrusiński Piotr
7 Rusak Łukasz
8 Smogór Kamil
9 Wójtowicz Błażej

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Specjalność: cukiernik, fryzjer, rzeźnik-wędliniarz

Wychowawca: Rabiej Tomasz

1 Bujna Andżelika
2 Ciszewska Paulina
3 Glinka Ewa
4 Liwocha Agnieszka
5 Machynia Patrycja
6 Majchrowska Marta
7 Mazur Agata
8 Mącznik Anna
9 Pytko Klaudia
10 Strączek Agnieszka
11 Woźniak Żaneta
12 Zawada Paulina
13 Nowak Paweł

 

 Specjalność: technolog robót wykończeniowych w budownictwie, mechanik

Wychowawca: Borecka Powałek Zdzisława

1 Buski Sebastian
2 Cepak Marian
3 Wojtaś Kamil

4 Wróbel Dawid
5 Młyńczak Paweł
6 Sołtysek Marcin
7 Wawrzyk Rafał
8 Bartela Karol
9 Ciszewski Kamil
10 Dylawerski Krystian
11 Kałudzki Maciej
13 Mierzwiński Dawid
14 Młyńczak Dawid
15 Nowak Grzegorz
16 Pasternak Sylwester
17 Pietrusiński Grzegorz
18 Poros Marcin
19 Prażuch Łukasz
20 Skiba Mateusz
21 Skowera Dawid
22 Spaczyński Sebastian
24 Widliński Sylwester
25 Zawada Piotr
26 Zielonka Dawid

 

 { Absolwenci 2014/2015}

Absolwenci 2014/2015

Technikum  Nr 2

Technik Ekonomista
Wychowawca:  Ryznar Teresa

1 Berowska Magdalena Marta

2 Borek Ilona Klaudia

3 Fiuk Justyna Marta

4 Grzywna Kamila Zofia

5 Lech Adrian

6 Leszczyńska Edyta Mariola

7 Machynia Karolina

8 Mitręga Sylwia Karolina

9 Mrozińska Sylwia

10 Styczeń Martyna

11 Woźniak Izabela Edyta

12 Zachariasz Sara Ilona

Technik Handlowiec
Wychowawca: Ryznar Teresa

1 Cieślik Adrian Paweł

2 Hanas Katarzyna

3 Jędrszczyk Patrycja Agnieszka

4 Komór Sylwia Ewelina

5 Konieczna Paulina

6 Kucharska Małgorzata Karolina

7 Mazanowska Marta Barbara

8 Sadło Jagoda Aneta

9 Wilczura Gabriela Anna

 

Technikum  Nr 1

Technik Budownictwa
Wychowawca:  Kapałka Ewa

 1 Bajor Dawid Hubert

2 Ciepluch Paweł Piotr

3 Cofór Sławomir

4 Gil Adrian Michał

5 Karbowniczek Dawid Marcin

6 Krzak Adrian Paweł

7 Marzec Sebastian Piotr

8 Olesiak Dawid

9 Pieterwas Łukasz Michał

10 Rosołowski Piotr

11 Siepracki Krzysztof Wojciech

12 Sternak Karol

13 Wąsik Wojciech Ryszard

14 Wojtasik Albert Patryk

15 Wykurz Tomasz Stanisław

16 Wypych Rafał Wojciech

17 Zabiegło Szymon

18 Cwakliński Szymon Andrzej

Technikum  Nr 1

Technik Geodeta
Wychowawca:  Niewada Renata

1 Kieliś Santa Paula

2 Furdygiel Łukasz Michał

3 Gołębiowska Andżelika Magdalena

4 Imosa Dawid Leon

5 Pierzchalski Grzegorz Jacek

6 Sroczyński Artur Mateusz

7 Stelmaszyński Mariusz Jan

8 Wesołowski Adrian Dawid

 

  Technik Technologiii Żywienia
Wychowawca: Niewada Renata

1 Fatyga Sylwia

2 Jastrzębska Justyna Marlena

3 Kawecka Luiza

4 Kendra Anna

5 Kubowicz Katarzyna Ewelina

6 Lipiec Marta Magdalena

7 Powroźnik Monika Agnieszka

8 Strączek Dominika Anna

  Technik Informatyk
Wychowawca: Śpiewak Monika

1 Biały Karol Stanisław

2 Borkowski Michał

3 Domagała Paweł

4 Głuszek Krystian

5 Jurzysta Dominik

6 Kołek Michał Krzysztof

7 Mitręga Mateusz Tomasz

8 Śliwa Mateusz Krzysztof

9 Trzciński Mariusz Mirosław

10 Wojewoda Damian

 

Technik Mechanik
Wychowawca: Śpiewak Monika

 1 Atamańczuk Piotr Ireneusz

2 Czarnecki Sebastian Piotr

3 Ćwiek Piotr Wojciech

4 Mazur Krystian Marek

5 Rusak Mateusz Michał

6 Szkoła Michał Patryk

7 Żal Dominik

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Specjalność: cukiernik, fryzjer,

Wychowawca: Margareta Placek

1 Adamczyk Radosław
2 Banasik Dominika Joanna
3 Chabińska Joanna Żaneta
4 Cygan Angelika
5 Gorczyca Agnieszka Anna
6 Kowalska Monika
7 Liwocha Dominika Ewa
8 Łyko Ewelina Dominika
9 Mącznik Patrycja Ewa
10 Michalska Monika
11 Mrozicka Kinga
12 Nowak Jagoda Barbara
13 Polak Klaudia
14 Powroźnik Monika Ewa
15 Stolarska Karolina Dominika
16 Ziętara Anna Ewa

 

 Specjalność: technolog robót wykończeniowych w budownictwie, mechanik

Wychowawca:  Krzysztof Kręcisz

1 Bartela Dawid Bogdan

2 Jastrzębski Damian Stanisław

3 Bogdan Adrian

4 Kręcisz Piotr

5 Durbacz Dawid Jan

6 Kowalczyk Marcin

7 Król Karol Sebastian

8 Błotnicki Patryk

9 Bartusiak Patryk Michał

10 Biały Paweł Dawid

11 Ciszewski Bartosz Karol

12 Brejdak Mateusz Artur

13 Dudek Bartosz Andrzej

14 Dygoń Dawid Albert

15 Garula Hubert Wojciech

16 Gawroński Marcin

17 Jagodziński Bartłomiej Józef

18 Karkowski Jacek

19 Kowalczyk Daniel

20 Marzec Paweł

21 Mierzwiński Dawid Kamil

22 Nyk Dawid Krzysztof

23 Paniec Karol

24 Borowiec Bartosz

25 Pytel Przemysław Mikołaj

26 Stanowiński Kamil Dominik

27 Stępień Daniel Szymon

28 Szczygieł Rafał Michał

29 Szostak Łukasz

 Absolwenci 2015/2016

Technik Budownictwa
Wychowawca: Dygoń Ewa

1 Bochniak Paweł   

2 Dąbrowski Arkadiusz

3 Dyraga Piotr         

4 Jarocki Szymon    

5 Kwiecień Patryk  

6 Makówka Mateusz         

7 Nogacki Kamil    

8 Obora Dawid       

9 Pawlikowski Krystian

10 Pawłowski Łukasz

11 Siodłak Dominik           

12 Słupik Adrian    

13 Szymański Damian

14 Ścieżka Daniel   

15 Tracz Bartosz     

16 Włodarski Marcin

Technik Geodeta
Technik Technologii Żywności

Wychowawca: Kumor Mariola

1 Bielawska Magdalena

2 Ciba Angelika

3 Cios Izabela

4 Czarnecka Małgorzata

5 Dzwonek Paulina

6 Jaros Karol

7 Klimek Martyna

8 Kucharska Eliza

9 Kucharska Patrycja

10 Kułaga Sylwia

11 Lasak Agata

12 Nogacki Bartosz

13 Podsiadło Martyna

14 Sosiński Dawid

15 Sułek Sebastian

16 Szałabska Aleksandra

17 Szumera Dominik

18 Śledź Ewelina

19 Wywiał Karolina

20 Zając Klaudia

Technik Informatyk

Wychowawca: Równicka-Wójcik Anna

1 Bębenek Mateusz

2 Chołda Damian

3 Durnaś Przemysław

4 Gil Mateusz

5 Kawiorski Mateusz

6 Kłys Kamil

7 Kobyłka Sebastian

8 Komnata Kamil

9 Kowalski Mateusz

10 Krawicz Michał

11 Pasternak Damian

12 Puchała Sebastian

13 Skóra Daniel

14 Skóra Mariusz

15 Tracz Adrian

16 Wojtyłko Maciej

Technik Mechanik
Technik Pojazdów Samochodowych

Wychowawca: Gałęziowski Jerzy

1 Brzeziński Przemysław

2 Chmiel Kamil

3 Cygan Kamil

4 Gajda Konrad

5 Grdulski Bartłomiej

6 Janusek Kamil

7 Jurzyński Michał

8 Kilian Norbert

9 Krawiec Wojciech

10 Kucybała Konrad

11 Maj Łukasz

12 Pasternak Damian

13 Podlach Paweł

14 Ryk Damian

15 Trzcina Bartłomiej

16 Wojtasik Adrian

Technik Obsługi Turystycznej
Technik Ekonomista

Wychowawca: Łaganowska Renata

1 Beta Katarzyna
2 Bielawska Magdalena
3 Bochenek Aleksandra
4 Ciapciak Monika
5 Gierek Sylwia)
6 Kosiara Klaudia
7 Kucybała Martyna
8 Kuraj Katarzyna
9 Mazurkiewicz Monika
10 Mucha Paulina
11 Napora Patrycja
12 Nogacki Bartosz
13 Nyk Paulina
14 Piskorz Klaudia
15 Pluta Joanna
16 Sosiński Dawid
17 Sroczyńska Natalia
18 Sroka Karolina
19 Szałabska Aleksandra
20 Szczęśniak Katarzyna
21 Szumera Dominik
22 Śliwa Dawid
23 Wcześniak Magdalena
24 Wojniak Paulina
25 Wywiał Karolina
26 Zachariasz Monika
27 Zdyb Katarzyna
28 Żydek Karolina

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Specjalność: monter, mechanik,ślusarz,

Wychowawca: Jarosław Młyńczak

     Łaba Mateusz
     Koźmiński Damian Przemysław
     Kwiecień Adam Maciej
     Jagodziński Maciej
     Szpiega Bartosz Jarosław
     Woźniak Rafał
     Poros Krzysztof Grzegorz
     Chwalik Sebastian
    Rożek Daniel Mateusz
     Purat Tomasz Piotr
     Kula Rafał
     Dostał Dawid Krzysztof
     Klamka Łukasz Jan
     Skowera Krystian Paweł
     Słonina Norbert
     Kuliś Łukasz
     Domagała Kacper Filip
     Bębenek Mateusz
     Mitręga Krzysztof Mieczysław
     Nowakowski Marcin
     Zapart Kamil Dawid
     Wątroba Mateusz Karol
     Wątroba Mariusz Bartosz
     Sobczyk Michał Andrzej
     Czajka Damian
     Jędrszczyk Dawid Albert
     Wasik Mateusz Sylwester

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Specjalność: cukiernik, fryzjer

 Wychowawca: Anna Kędzierska

     Gręda Joanna Agata
     Jamroz Dawid Maciej
     Dostał Dominika Gabriela
     Trzcińska Natalia Maria
     Krupa Paulina Karolina
     Lisikiewicz Paulina Katarzyna
     Boksa Wioletta Joanna
     Dygoń Natalia Emilia
     Furman Dominika
     Lasak Klaudia Anna
     Garula Angelika Anna
     Słonina Roksana
    Góreczny Maciej Piotr
     Wójcik Bartłomiej

Absolwenci 2016/2017

Technik Budownictwa

Technik Technologii Żywności

Wychowawca: Anna Opoka

1 Dąbrowski Łukasz Krzysztof

2 Hanas Dawid Sebastian
3 Młyńczak Dawid
4 Pruś Patryk Marek
5 Ryński Seweryn Krzysztof
6 Sadowski Marcin
7 Symber Kamil Maciej
8 Świżewski Konrad Piotr

 

1 Chacia Paulina Monika

2 Ciepierska Aleksandra Magdalena
3 Gręda Paulina Maria
4 Lange Angelika Anna
5 Mazur Anita
6 Paw Karolina Irena
7 Pawlikowska Kamila Karolina
8 Wójcik Marcin
9 Wójcik Martyna Katarzyna
10 Zachariasz Ewelina

 

Technik Obsługi Turystycznej
Technik Ekonomista

Wychowawca: Anita Domagała

1 Bugaj Katarzyna Małgorzata
2 Glinka Dawid Adam
3 Głowacka Marta Agnieszka
4 Głuszek Magdalena Weronika
5 Jakubowska Agnieszka Joanna
6 Janus Małgorzata Sylwia
7 Jędrszczyk Martyna Agnieszka
8 Karbowniczek Klaudia
9 Kozioł Alicja
10 Laprus Justyna Aneta
11 Paluch Agata Izabela
12 Puchała Paulina Dorota
13 Puchała Paweł
14 Skrzypek Agata Danuta
15 Sobota Kinga
16 Wyrwa Sylwia Weronika
17 Zachariasz Beata

 

 

1 Cieplińska Daria Angelika
2 Domagała Wojciech Marek
3 Golik Monika Agnieszka
4 Kucia Agnieszka Maria
5 Kumor Krystian Stefan
6 Pasternak Paweł Daniel
7 Soja Hubert Tomasz
8 Szymczyk Marlena Barbara
9 Winiarska Karolina Alaksandra
10 Wojtaś Anna Marzanna

 

  Technik Informatyk

Technik Mechanik
Wychowawca: Kinga Statowska

1 Dąbek Eryk Paweł
2 Firka Marcin
3 Garbacz Adrian Łukasz
4 Gorczyca Artur
5 Górczyński Mateusz
6 Koziara Dominik Adam
7 Mazur Paulina Wanda
8 Mazur Piotr Henryk
9 Mitręga Adam Wojciech
10 Morton Piotr
11 Motyka Bartosz Emil
12 Skorupa Łukasz Bogdan
13 Zawada Grzegorz Piotr

 

 

1 Ducal Kamil Mieczysław

2 Góras Paweł
3 Grębosz Piotr Bartłomiej
4 Kornes Krzysztof Mateusz
5 Kucięba Jakub Henryk
6 Kuśmierczyk Adrian Piotr
7 Obora Mateusz Łukasz
8 Pasternak Łukasz Piotr
9 Piotrowski Emil Wiktor
10 Ring Wojciech
11 Schab Piotr Paweł

 

 

 Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Wychowawca: Monika Łęczek

 1 Cempura Kacper Krystian

2 Bochniak Mateusz Andrzej
3 Cichoń Dariusz
4 Bębenek Marcin Piotr
5 Kubicki Kamil Jan
6 Kuśmierczyk Damian
7 Mędrych Marcin Daniel
8 Kłys Mateusz
9 Kilian Mateusz
10 Ciszewski Maciej Kacper
11 Czerw Adrian Adam
12 Nowak Łukasz Jan
13 Borowiec Szymon
14 Zagórski Kamil Jacek
15 Pruś Sebastian Narcin
16 Łach Karol
17 Hanas Karol Dominik
18 Zjaszczykiewicz Dominik
19 Garula Damian
20 Karkocha Łukasz
21 Sroczyński Mateusz Dawid
22 Pytel Bartosz Krzysztof
23 Młyńczak Krystian Kamil
24 Szczygieł Patryk Tomasz
25 Gawroński Paweł
26 Wcześniak Jakub
27 Sasiński Michał Józef
28 Wesołowski Adrian
29 Puchała Marcin Jerzy
30 Solarska Sandra Maria
31 Strączek Patrycja Katarzyna
32 Socha Agata Katarzyna
33 Cieplińska Natalia Karolina
34 Szczepańska Emilia
35 Moskwa Sylwia Klaudia
36 Domagała Angelika
37 Kulik Natalia
38 Mącznik Patryk Andrzej
39 Walasek Angelika Barbara

 

 Absolwenci 2017/2018

Technik Budownictwa

Technik Ekonomista

Wychowawca: Zdzisława Borecka-Powałek

1 Bigos Michał
2 Cepak Wiesław
3 Chrobot Marcin
4 Cichoń Daniel
5 Kociełek Marcin
6 Konofal Michał
7 Kurczyna Krystian
8 Laprus Kamil
9 Leżuch Piotr
10 Marciszewski Paweł
11 Matyjas Mateusz
12 Miszczyk Sebastian
13 Nadziałek Piotr
14 Paluch Damian
15 Pasek Arkadiusz
16 Szczepański Daniel
17 Waligóra Kamil

1 Bochenek Kamila
2 Gawlik Aleksandra
3 Kowalczyk Małgorzata
4 Milewicz Patrycja
5 Pasternak Agata
6 Paździór Sylwia
7 Podgórska Angelika
8 Rogoża Patrycja
9 Sobczyk Maria
10 Wojtasik Magdalena
11 Woźniak Iwona

 

Technik Obsługi Turystycznej

Technik Technologii Żywności

Wychowawca: Małgorzata Śledzik

1 Basąg Dawid
2 Golik Natalia
3 Groniecka Patrycja
4 Kalkowska Patrycja
5 Kornes Marta
6 Kudła Natalia
7 Natwora Katarzyna
8 Nockowska Sylwia
9 Poros Paulina
10 Puchała Gabriela
11 Segita Klaudia
12 Stando Alicja
13 Tomf Kamil
14 Wieczorek Monika
15 Włodarska Sylwia

 

1 Czarnecki Wojciech
2 Justyniarski Wojciech
3 Kasza Martyna
4 Nowak Anna
5 Płatek Diana
6 Puchała Katarzyna
7 Soja Monika
8 Winiarska Katarzyna

 

Technik Mechanik

Technik Informatyk

Wychowawca: Magdalena Pikul

1 Bartosik Adrian
2 Bartosiński Michał
3 Durbacz Artur
4 Foryś Miłosz
5 Gajda Paweł
6 Głuszek Dariusz
7 Kwiecień Grzegorz
8 Mroziński Krzysztof
9 Rzepa Michał
10 Sokołowski Dominik
11 Wiązania Krystian
12 Wilkus Damian
13 Zięba Karol

 

1 Arak Marcin
2 Borzęcki Michał
3 Ciombor Maciej
4 Czapliński Sebastian
5 Domagała Dawid
6 Doroz Grzegorz
7 Kucybała Marcin
8 Mider Dawid
9 Wieczorek Mariusz
10 Żuber Dawid

 

 Zasadnicza Szkoła Zawodowa 3Wa

Wychowawca: Ewa Kapałka

 

 Zasadnicza Szkoła Zawodowa 3Wb

Wychowawca: Anna Kędzierska

 

{/s}

 

Nasi absolwenci 2012/2013

Absolwenci 2012/2013

 

Więcej: Nasi absolwenci 2012/2013

Nasi absolwenci 2013/2014

Absolwenci 2013/2014

 

Więcej: Nasi absolwenci 2013/2014

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
lipiec 2020
pwścpsn
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
1424509
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Do zeszłego tyg.
W tym miesiącu
W zeszłym m-cu
Wszystkie dni
133
432
133
1421055
5712
12485
1424509

Your IP: 34.229.119.29
Server Time: 2020-07-13 12:06:50
Visitors Counter
Dzisiaj jest
Poniedziałek
13 lipca 2020
Imieniny obchodzą
Ernest, Ernestyn, Eugeniusz, Irwin, Jakub, Justyna, Małgorzata, Radomiła
Do końca roku zostało
172 dni

logo cke

odnośnik,jpg

 




Powered by Joomla!®. Developed by: joomla 2.5 themes  Valid XHTML and CSS.

J.H. zszpinczow.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.