Stypendia Prezesa Rady Ministrów
- Szczegóły
- Admin
17 listopada 2022r. w Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach, na uroczystej gali zostały wręczone dyplomy stypendystom Prezesa Rady Ministrów. W uroczystości wzięło udział 186 uczniów świętokrzyskich szkół ponadpodstawowych, którzy w minionym roku szkolnym mieli najlepsze wyniki w nauce.
Przypominamy, że stypendia w naszej szkole otrzymały: Emilia Czarna (4TB1), Julia Hamerla (4TE1), Aleksandra Mitręga (4TE) oraz Roksana Żak (2TO). Wszystkim stypendystkom gratulujemy
i życzymy dalszych sukcesów.
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Dzisiaj jest
Niedziela 14 czerwca 2026 Imieniny obchodzą Bazylid, Bazylis, Eliza, Justyn, Justyna, Ninogniew, Walerian, Waleriana Do końca roku zostało 201 dni |











