telefon QR

Nasi absolwenci 2013/2014

 

 

Liceum Profilowane 

 

Profil: ekonomiczno-administracyjny 3A
Wychowawca: Lis Beata 
 

 

1 Badura Sylwia
2 Cierlik Adam
3 Dudkiewicz Wojciech
4 Jagocha Paweł
5 Kopciński Dominik
6 Koźmińska Agnieszka
7 Kukla Łukasz
8 Lorencik Aleksandra
9 Markiewicz Adrian
10 Milewska Karolina
11 Sakwa Piotr
12 Warzecha Iwona
13 Woźniak Ewelina
14 Ziółkowska Anna
15 Żuber Magdalena

 


 

 Profil: socjalny 3B
Wychowawca: Lis Beata 

 

1 Borowiec Michał
2 Cempura Miłosz
3 Chrzanowska Milena
4 Derela Natalia
5 Gawrońska Klaudia
6 Maciuk Luiza
7 Materek Michał
8 Mitręga Paulina
9 Sęk Katarzyna
10 Zachariasz Aleksandra

 


 

Technikum  Nr 2

Technik Ekonomista
Wychowawca: Pikul Magdalena

 

1 Gzyl Paulina
2 Kucybała Sylwia
3 Lasia Damian
4 Lenczowski Mikołaj
5 Markiewicz Agnieszka
6 Nogacka Izabela
7 Sadowska Katarzyna
8 Sierpień Klaudia

 


 

 

Technik Handlowiec
Wychowawca: Pikul Magdalena

 

1 Badurak Aleksandra
2 Gil Małgorzata
3 Kokot Sylwia
4 Kucybała Rafał
5 Kudełko Anna
6 Kuk Urszula
7 Lisikiewicz Malwina
8 Piękoś Klaudia
9 Szostak Damian
10 Wojtaś Anna

 

 

 

 

Technikum  Nr 1

Technik Budownictwa
Wychowawca: Śledzik Małgorzata 

 

1 Bębenek Michał
2 Chałuda Przemysław
3 Chrobot Damian
4 Dębiec Konrad
5 Hanszke Marcin
6 Hanszke Philiphe
7 Mroziński Hubert
8 Nowakowski Wojciech
9 Paniec Szymon
10 Pastecki Dawid
11 Roter Mateusz
12 Sadowski Rafał
13 Sperka Sebastian
14 Staszowski Mateusz
15 Szcześniak Przemysław
16 Wójcik Karol
17 Zachariasz Mariusz
18 Zięba Marcin
19 Zych Bartłomiej

 


 

 

Technikum  Nr 1

Technik Obsługi Turystycznej
Wychowawca: Śledzik Małgorzata 

 

1 Dąbrowska Kamila
2 Domagała Joanna
3 Jaguś Magdalena
4 Karecińska Klaudia
5 Nowak Katarzyna
6 Paluch Daria
7 Sieradzka Klaudia

 

 

 

 

  Technik Informatyk
Wychowawca: Artur Makselan

 

1 Bochniak Rafał
2 Chojnowski Adam
3 Domagała Adrian
4 Dynia Michał
5 Fijałkowski Kamil
6 Lichwała Piotr
7 Musiał Damian
8 Szymański Łukasz
9 Świżewski Dariusz
10 Włosowicz Mateusz
11 Woźniak Michał

 


Technik Mechanik
Wychowawca: Artur Makselan

 

1 Blacha Mateusz
2 Czyżewski Maciej
3 Domagała Artur
4 Dostał Robert
5 Kaleta Mateusz
6 Pietrusiński Piotr
7 Rusak Łukasz
8 Smogór Kamil
9 Wójtowicz Błażej

 


 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Specjalność: cukiernik, fryzjer, rzeźnik-wędliniarz

Wychowawca: Rabiej Tomasz

 

 

1 Bujna Andżelika
2 Ciszewska Paulina
3 Glinka Ewa
4 Liwocha Agnieszka
5 Machynia Patrycja
6 Majchrowska Marta
7 Mazur Agata
8 Mącznik Anna
9 Pytko Klaudia
10 Strączek Agnieszka
11 Woźniak Żaneta
12 Zawada Paulina
13 Nowak Paweł

 

  

 Specjalność: technolog robót wykończeniowych w budownictwie, mechanik

Wychowawca: Borecka Powałek Zdzisława 

1 Buski Sebastian
2 Cepak Marian
3 Wojtaś Kamil 

4 Wróbel Dawid
5 Młyńczak Paweł
6 Sołtysek Marcin
7 Wawrzyk Rafał
8 Bartela Karol
9 Ciszewski Kamil
10 Dylawerski Krystian
11 Kałudzki Maciej
13 Mierzwiński Dawid
14 Młyńczak Dawid
15 Nowak Grzegorz
16 Pasternak Sylwester
17 Pietrusiński Grzegorz
18 Poros Marcin
19 Prażuch Łukasz
20 Skiba Mateusz
21 Skowera Dawid
22 Spaczyński Sebastian
24 Widliński Sylwester
25 Zawada Piotr
26 Zielonka Dawid

  

 

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
sierpień 2020
pwścpsn
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
1435288
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Do zeszłego tyg.
W tym miesiącu
W zeszłym m-cu
Wszystkie dni
6
300
2551
1429907
3129
13362
1435288

Your IP: 34.238.248.103
Server Time: 2020-08-09 00:44:49
Visitors Counter
Dzisiaj jest
Niedziela
9 sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Jan, Klarysa, Miłorad, Roland, Roman, Romuald
Do końca roku zostało
145 dni

logo cke

odnośnik,jpg

 




Powered by Joomla!®. Developed by: joomla 2.5 themes  Valid XHTML and CSS.

J.H. zszpinczow.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.